Thilt Engineering | Ansatte
THiLT Engineering er et RIB kontor som utfører byggeteknisk rådgivning og prosjektering på alle typer bygg og anlegg.
Thilt engineering, CCL Norway, bygg, entreprenør Ålesund,
66
page,page-id-66,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Ansatte

Kristian Trygstad

Kristian Trygstad

Daglig leder

 

  kristian@thilt.no

+47 91 73 42 64

Steinar Trygstad

Steinar Trygstad

Fagansvarlig. Ph.D

 

 steinar@thilt.no
  +47 91 81 24 75

Per Ola Lervik

Per Ola Lervik

Prosjektansvarlig. Siv.Ing

 

  pol@thilt.no
+47 98 24 00 26

per-martin-hynne-1

Per Martin Hynne

Salgsansvarlig Sør/Øst

 

 pmhynne@cclint.com
+47 91 39 37 49

Jørn Eliassen

Jørn Eliassen

Salgsansvarlig Nord/Vest

 

 jeliassen@cclint.com

  +47 47 90 33 19

Marcin Harlala - Sivil Ingeniør

Marcin Harhala

Siv.ing

 

 marcin@thilt.no
  +47 96 84 63 70

Odin Blø

Odin Blø

Ing.

 

  odin@thilt.no
  +47 47 06 98 26

Elin Karlsvik

Elin Karlsvik

Prosjektmedarbeider

 

elin@thilt.no
  +47 97 74 61 40

John Iversen - Thilt Engineering

John Iversen

Prosjektleder byggeplass

 

jiversen@cclint.com

+47 48 21 51 30

Isabell Tryggstad

Isabell Trygstad

Kontormedarbeider

 

itrygstad@cclint.com
+47 41 24 80 36